De deelnemers van de 24e Autotestdag van Business Haaglanden werden dit jaar ontvangen in de Business Lounge van ADO Den Haag, dat net de promotie naar de Eredivisie had gevierd. Zoals gewoonlijk, en zoals we inmiddels gewend waren, startte deze dag niet met veel zonneschijn. Maar nee, alles was anders dan we gewend waren: enorme regenbuien. De leden van Business & Friends, de meest gezellige en toegankelijke businessclub van de regio Haaglanden, en vertegenwoordigers van diverse autobedrijven werden met hevige regen ontvangen. Binnen regende het gelukkig niet. Daar werden we hartelijk ontvangen met verse koffie en gevulde koeken. Nadat bekend was geworden wie in de eerste ronde de auto’s gingen testen en de sleutels waren overhandigd, schudde iedereen elkaar de hand.
Na het welkomstwoord van Rody Grootscholten, accountmanager Sponsorship van ADO Den Haag, nodigde hij de deelnemers van de Autotestdag uit om als gast van ADO een wedstrijd in het nieuwe seizoen bij te wonen. Dit werd met een luid applaus ontvangen. Na een korte briefing van Rob Truijens ging de testkaravaan in beweging via een door de organisatie uitgezette route richting De Rijswijkse Golfclub. Daar vond dit jaar de gebruikelijke tussenstop plaats. De testrijders werden hartelijk ontvangen door manager Bob Knaap. Op de driving range gaf een golfprofessional tips over hoe je het beste een golfbal kunt afslaan. Tijdens het afslaan werd uitgebreid nagepraat over de eerste rijervaringen. De diverse modellen maakten uiteenlopende indrukken. Elektrische auto’s voeren tegenwoordig echt de boventoon en zijn bovendien in alle soorten en maten verkrijgbaar.
De Business Haaglanden Autotestdag werd, zoals gebruikelijk, afgesloten met een goed verzorgde lunch. Dit jaar vond deze plaats bij MAX Health Club aan de Vliet, het voormalige binnentenniscomplex aan de vliet dat inmiddels is omgetoverd tot een moderne sportschool met een prachtig zwem- en saunacomplex en ruimtes waar gebruik kan worden gemaakt van de modernste sportapparatuur. Daarnaast kunnen bedrijven gebruikmaken van de prachtige vergaderruimte annex restaurant, waar de goed verzorgde lunch werd aangeboden.
Daar werden de deelnemers toegesproken door Jacco Helmink, een van de eigenaren van MAX Health Club aan de Vliet. Er is een ruime parkeergelegenheid aanwezig om de geteste auto’s te parkeren en te fotograferen. Na de goed verzorgde lunch, met dank aan Janneke Zaremba, gingen de deelnemers weer richting hun werk, dromend over welke auto zij volgend jaar gaan kopen of leasen.
Maar zonder de leden van Business & Friends, de toplocaties en de autobedrijven was de Business Haaglanden Autotestdag nooit zo’n succes geworden. Ondanks dat de dag begon met stortregen, eindigde deze, zoals gebruikelijk, met zonneschijn.
